Proč u nás nakupovat
  • široký sortiment
  • zboží skladem
  • originální nápady
  • profesionální řešení
  • individuální přístup

Doplňky

Realizace Vaší koupelny započala vhodným uspořádáním zařizovacích předmětů a jejich konkrétním výběrem. Přesto výběr tvaru umyvadla a rozhodnutí mezi sprchovým koutem a vanou, není zdaleka tím posledním, co Vaše koupelna vyžaduje. Kažodenní pobyt ve Vaší koupelně Vám usnadní a zpříjemní jedině správně vybrané koupelnové doplňky.

Háčky a držáky

Nezbytností v každé koupelně jsou různé háčky a držáky, díky nimž koupelna splňuje svou funkci. Aby ručníky v koupelně správně schnuly a místnost tak vypadala vždy upraveně, každý ručník by měl mít svůj vlastí háček. Vhodné jsou také víceramenné držáky, které umožňují ručníky rozprostřít. Háčky na ručníky je vhodné umístit minimálně 80 centimetrů nad zemí. Další háčky instalujeme do výšky až 170 centimetrů od země, což nám umožní pověsit na háčky i župany a rozměrné osušky. Praktickým řešením držáků hygienických potřeb jsou drátěné systémy. Zvláště vhodné je jejich umístění do sprchových koutů, kde prostor na odkládání sprchových gelů a šampónů většinou chybí.

Co potřebujete na WC

Na toaletu můžete vybírat nejrůznější druhy držáků či zásobníků na toaletní papír a toaletních štětek. V případě přítomnosti umývátka, držáček na ručník a mýdlenka nebo dávkovač mýdla.

Maličkostmi to nekončí

Je třeba zvážit, zda k výběru doplňků nezahrnout i rozměrově větší položky jako odpadkový či prádelní koš. Pokud budou koupelnu užívat i starší členové rodiny, tak se jistě rádi u odkládání šactva posadí a příjde jim vhod praktická stolička nebo rovnou celá lavička. Důležitým koupelnových vybavením jsou i zrcadla a osvětlení, které zviditelňuje krásu a intimitu vaší koupelny. Přechod z vany či sprchového koutu Vám zpříjemní, nejen po bezpečnostní stránce, koupelnové předložky.

Zrcadlo

Neodmyslitelnou součástí koupelny je zrcadlo. Hraje důležitou roli nejen v tom, jak dobře se uvidíme při hygieně, při holení a líčení, ale také v tom, jak bude celá místnost vypadat. Při správném umístění a zvolení velikosti zrcadla, můžeme místnost opticky zvětšit. V koupelně je ideální zkombinovat několik zdrcadel. Každé z nich musí být kvalitně osvětlené. Doporučujeme velké zrcadlo na stěnu a pro líčení posuvné, sklopné nebo mobilní zvětšovací zrcátko. Nabízí se i zrcadla s přímo zabudovaným zvětšovacím zrcátkem.

Osvětlení

Osvětlení zrcadla nesmí na obličeji vytvářet nepřirozené stíny. Světlo má být co nejvíce rozptýlené. Umístění světel je optimální nad zrcadlem a na jeho stranách, popřípadě pouze nad zrcadlem nebo pouze na jeho stranách. V ideálním případě je zabudované přímo do zrcadla.

Osvětlení se přitom vůbec nemusí omezovat na strop a na zrcadlo. Specializované systémy osvětlení, které rozzáří každý kus nábytku, způsobí, že koupelna dýchá příjemnou, sofistikovanou atmosférou. Světlo podtrhuje tvary a kontrasty nábytku, díky tomu prostor získává na smyslnosti a teplu. Koupelnové osvětlení musí splňovat normy, které jsou v evropské koupelně požadovány.

 Otevírací doba
Pondělí 12 - 17 hod
Úterý 12 - 17 hod
Středa  12 - 17 hod
Čtvrtek 12 - 17 hod
Pátek 12 - 17 hod

V naší dopolední přítomnosti, nebo po dohodě na tel: 731 621 820, nás můžete navštívit i mimo hlavní otevírací dobu.


Zeptejte se nás

Váš dotaz nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře

Copyright © 1999 - 2018 Rubidea CZ, s. r. o. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.