Proč u nás nakupovat
  • široký sortiment
  • zboží skladem
  • originální nápady
  • profesionální řešení
  • individuální přístup

Umyvadla

Umyvadla jsou důležitá nejen svojí funkcí, ale i tvarem a provedením. Vyberte si u nás umyvadlo podle Vašeho vkusu a představy.

Umyvadla do koupelny se vyrábějí nejen z tradičních materiálů, jakým je keramika, ale také ze skla, kamene, litého mramoru (směs drceného kamene a polymerových pryskyřic) a dokonce i ze dřeva.

Elegantní styl koupelny doplní umyvadla na desku, nebo zápustná a vestavná umyvadla, která lze nainstalovat na různé typy umyvadlové desky, či obložit stejným obkladem jako celou koupelnu.

Umyvadla do nábytku

Zvláštní skupinu tvoří umyvadla do nábytku, která nabízíme již s koupelnovým nábytkem. Umyvadla se skříňkou najdou uplatnění vždy, když chceme efektivně využít místo nebo skrýt vše, co nemusí být v koupelně přímo na očích.

Klasická umyvadla

Stále oblíbená jsou klasická umyvadla na zeď. Jejich design se oproti minulosti posunul o kousek dál a tak se z "klasiky" postupně stávají "stylová umyvadla". Klasická umyvadla mohou být doplněna o kryt sifonu, který schová zápachovou uzávěru. Dále je možné použít umyvadlový sloup, který kryje připojení sifonu a vody a zároveň může přenášet zátěž umyvadla na podlahu.

Stylová umyvadla

Od základních tvarů klasického umyvadla se stylová umyvadla odlišují svým pozměněným designem, který má vždy svůj jedinečný charakter. Pokud je například Vaše představa taková, že chcete mít vše v "hranatém tvaru", určitě je důležité pořídit si i hranaté umyvadlo.

Barevná a skleněná umyvadla

Nic nezaujme na první pohled více, než barevná a skleněná umyvadla, u kterých je optimálně využito barvy, tvaru a materiálu. Hodí se jak do koupelny, tak i na prostornější toaletu s umyvadlem.

Kamenná umyvadla

Především díky využití přírodních materiálů mají kamenná umyvadla přitažlivý design. Originalita textury přírodního kamene je zde základem. Tato umyvadla nabízme v provedení na desku.
Související články


Otevírací doba
Pondělí 12 - 17 hod
Úterý 12 - 17 hod
Středa  12 - 17 hod
Čtvrtek 12 - 17 hod
Pátek 12 - 17 hod

V naší dopolední přítomnosti, nebo po dohodě na tel: 731 621 820, nás můžete navštívit i mimo hlavní otevírací dobu.


Zeptejte se nás

Váš dotaz nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře

Copyright © 1999 - 2018 Rubidea CZ, s. r. o. Všechna práva vyhrazena

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o.